Let’s Do This

Trzonem naszej oferty jest

urzeczywistnianie planów

bez względu na wymaganą technologię.

Czyli, że jak?

Cięcie laserowe

Naszą domeną są realizacje zadań wymagających laserowego cięcia blach.

Konstrukcje z blachy

Wykorzystujemy je w kompletowaniu elementów ciętych i giętych na prasach krawędziowych.

Spawanie

Które spawamy dobierając optymalną technologię aby uzyskać możliwie najlepszy efekt wizualny i trwałość produktu.

Obróbka CNC

Poza naszą główną branżą oferujemy także usługi toczenia i frezowania numerycznego, cięcia wodą, drutem, wiercenia numerycznego, malowania proszkowego, znakowania i wielu innych technologii.

Wpierw nas poznaj

Uruchom swoją kreatywność i pozwól nam dokończyć dzieła!

Poniżej przedstawimy wam zestaw technologii, który najczęściej wykorzystujemy, aby nasi aktualni klienci otrzymywali dokładnie to, czego potrzebują. Chcesz dołączyć do nich? Zapoznaj się z naszymi możlwościami.

Cięcie laserowe

Poważna operacja wymaga skalpela. My tniemy laserem.

Cięcie laserem blach do następujących grubości:
- 20mm stal konstrukcyjna,
- 10mm stal nierdzewna,
- 8mm aluminium.

Maksymalny rozmiar arkusza blachy 3x1,5m

Jeśli interesuje Cię cięcie laserowe płaskich elementów ze stali - prześlij proszę projekt 3d lub rysunki techniczne w formacie zgodnym z AutoCAD (dxf, dwg).

Jeśli masz kłopot ze zorganizowaniem takiego typu plików - zadzwoń.

Stworzeni do przeginania

I to nie byle czego ani byle czym. Siła!

Wykorzystujemy pracy krawędziowe produkowane od Niderlandów po Kanagawę w Japonii. Mikroprocesorowa dokładność projektu i budowy obsługiwanych przez nas maszyn pozwala nam na dostarczanie tysięcy elementów giętych na prasach krawędziowych sterowanych numerycznie wytworzonych z dokładnością dziesiątych części milimetra i trzydziestu minut stopnia.

Gniemy elementy do 3m.
Zwykle gniemy elementy do 10mm grubości w stali czarnej, ale potrafimy czasem się nagiąć, żeby wykonać bardziej wymagające gięcia. Masz niezły orzech do zgryzienia? Nasze prasy swoim tonażem nacisku zagną dla Ciebie nieugięte.

Przykładamy ręce

W dłoni palnik i nic więcej

Szerokie spektrum wykonywanych zadań wymaga zróżnicowanego sprzętu spawalniczego. Migi i Tigi z pulsami i przemiennymi prądami byłyby niczym miedź brzęcząca, gdyby nie zwinność i doświadczenie naszej załogi.

Spawamy stal nierdzewną, konstrukcyjną i aluminium. Spod naszych rąk wychodzą konstrukcje schodowe, przemysłowe zbiorniki, artykuły wnętrzowe i małe pizdryki.

Jeśli coś jest nietechnologicznie zaprojektowane - doradzimy, jak daną rzecz zmodyfikować, aby zredukować złożoność a przez to zadbać o ekonomię każdego projektu.

Średnioroczny wzrost firmy
46
Zrealizowane projekty*
831
Stan na 1.01.2020
Skontaktuj się z nami i poczuj się wyjątkowo

Współpracując z naszą firmą możesz zdjąć ze swoich barków część odpowiedzialną za produkcję. W tym czasie możesz zająć się strategią sprzedaży tworzonych dóbr, rozwojem firmy lub relaksem. Produkcja po prostu będzie się działa.

Upraszczamy proces powstawania nowych rzeczy

Opowiedz nam swoją wizję. My uwielbiamy urzeczywistniać ciekawe projekty.

Prześlij nam swój projekt

Możesz przesłać nam MMS'a ze zdjęciem pomysłu, fotkę Messengerem, emaila z plikem dxf/dwg czy odwiedzić nas z laptopem napakowanym kompleksowym projektem w Solidzie.

Pozwól by nasza magia zadziałała

Po konsultacji, co i na jakich warunkach robimy, czekaj spokojnie na termin dostawy. Po akceptacji oferty zajmiemy się organizacją materiałów, obróbką, ewentualnym spawaniem, malowaniem, pieszczeniem, uzbrajaniem. O zakończonej produkcji informujemy telefonicznie lub mailem.

Ciesz się dostarczonym produktem

Pod koniec towar zapakujemy, a w przypadku takich ustaleń - każde dostarczymy w wyznaczone miejsce. To nie koniec. Opiekujemy się naszymi cacuszkami także po opuszczeniu rodzinnego gniazda. Jeśli cokolwiek zacznie się dziać z naszymi produktami troskliwie bierzemy je na stół i regenerujemy co tylko trzeba.

Podziel się!

Będzie nam niezwykle miło dostać od Ciebie zdjęcia produktu w środowisku naturalnym. Pozwala nam to na podzielenie się kolejnym fajnym projektem.

Paweł ZalatukhinWłaściciel, Benler

“Prototypujemy.pl jest naszym stałym partnerem przy produkcji elementów ze stali czarnej i nierdzewnej do naszych urządzeń. Współpracą objęte są także usługi konsultacyjne. Współpracujemy owocnie od 2014 roku. ”

Paweł BorawskiBMPI Group, Wiceprezes

“Dziękujemy bardzo firmie firmie "Prototypujemy Paweł Zienkiewicz" za profesjonalizm i rzetelność przy projektowaniu i budowie innowacyjnych obudów do pras MHI produkujących opony w fabryce Bridgestone w Poznaniu.

Obudowy zostały zamontowane w fabryce i są w czynnej eksploatacji. ”

Wiesław LewocZ-ca Dyrektora ds. Artystycznych

“Usługa została przeprowadzona terminowo i z należytą starannością, a współpraca z firmą Pawła Zienkiewicza przebiegała bez zastrzerzeń.”